Pokoje

Wybierz pokój, w którym poczujesz się najlepiej!

Zaplanuj pobyt

Oferujemy pokoje w różnorodnym wystroju, wysokim standardzie wykończenia i bogatym wyposażeniu.

W taki sposób możemy sprostać różnym gustom:
od klasycznej elegancji po nowoczesne wzornictwo.

 

Pokój jednoosobowy

Przytulne pokoje w klasycznym lub nowoczesnym stylu. Kompleksowo wyposażone, tak aby pobyt w Toruniu był w pełni komfortowy, bez zbędnych problemów. Pokój jest wyposażony w: sejf, telewizor LCD, telefon, czajnik, łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, komplet ręczników.

Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje _MG_9891 Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje

Pokój dwuosobowy/Twin

Kameralne pokoje dla dwóch osób w klasycznym lub nowoczesnym stylu, w wariancie z podwójnym łóżkiem dla pary (lub oddzielnymi łóżkami). Kompleksowe wyposażenie sprawi, że pobyt w Toruniu będzie w pełni komfortowy i bezproblemowy. Pokój jest wyposażony w: sejf, telewizor LCD, telefon, czajnik, łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, komplet ręczników.

Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje _MG_9944 Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje Hotel Czarna Róża Komfortowe pokoje hotelowe _MG_9770 _MG_9997 _MG_9991 _MG_0024 Hotel Czarna Róża Komfortowe pokoje hotelowe Hotel Czarna Róża komfortowe pokoje

Pokój trzyosobowy

Wygodny i funkcjonalny pokój dla trzech osób, wyposażony w trzy lub dwa łóżka i dodatkowo rozkładaną sofę. Pokój jest wyposażony w: sejf, telewizor LCD, telefon, czajnik, łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, komplet ręczników.

Apartament

Apartament łączy w sobie komfort, przestrzeń oraz niesamowity widok na toruńską starówkę. Z sypialni rozpościera się przepiękny widok na Wisłę i panoramę Starego Miasta. W górnej części apartamentu masz do dyspozycji dwa podwójne łóżka, a na dole dwie rozkładane sofy. Apartament jest kompleksowo wyposażony, dzięki czemu jest doskonałym miejscem zatrzymania się na kilkudniowy pobyt w Toruniu. Wyposażenie: minibar, sejf, telewizor LCD, telefon, czajnik, łazienkę z prysznicem, suszarka do włosów, komplet ręczników.

Hotel Czarna Róża Komfortowe pokoje hotelowe Hotel Czarna Roza image Hotel Czarna Roza Hotel Czarna Róża Komfortowe pokoje hotelowe Hotel Czarna Róża Komfortowe pokoje hotelowe Hotel Czarna Roza Hotel Czarna Roza Hotel Czarna Roza Hotel Czarna Roza Hotel Czarna Roza

Zostań z nami!

Staramy się na bieżąco informować o naszych promocjach, pakietach specjalnych i atrakcjach które będą w zasięgu naszych gości, zarówno w hotelu jak i wśród naszych partnerów kulturalnych w mieście.

nasze społeczności