FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy Hotel Czarna Róża posiada parking?

Hotel Czarna Róża dysponuje 2 miejscami parkingowymi przed wejściem do hotelu, które służą gościom podczas wprowadzki i wyprowadzki z hotelu.

W jaki sposób mogę dotrzeć do hotelu?

Hotel Czarna Róża jest usytuowany w centrum miasta, 5 km od stacji kolejowej Toruń Główny, 2 km od dworca Toruń Miasto. Do hotelu z dworca Głównego można dojechać autobusem numer 12, 27, 14 oraz 32 i wysiąść na przystanku Pl. Rapackiego.

Gdzie mogę zrobić zakupy?

Hotel Czarna Róża znajduje się w obrębie ścisłej starówki, w związku z czym w zasiegu kilku minut piechotą znajdują się rozmaite sklepy i atrakcje.

W jaki sposób należy dokonywać rezerwacji?

Najlepsze oferty znajdą Państwo na www.hotelczarnaroza.pl. W przypadku zapytań grupowych należy kontaktować się pod adresem rezerwacja@hotelczarnaroza.pl.

Jakie koszty dodatkowe należy uwzględnić?

Koszt śniadania – pod warunkiem, że nie jest ono wliczone w cenę noclegu – wynosi 45 PLN/os. Opłata za parking na starym mieście wynosi 3 PLN za godzinę, od godziny 8:00 do 18:00 w dni robocze i od 9:00 do 15:00 w sobotę. W niedzielę parkowanie na starówce jest bezpłatne.

Zostań z nami!

Staramy się na bieżąco informować o naszych promocjach, pakietach specjalnych i atrakcjach które będą w zasięgu naszych gości, zarówno w hotelu jak i wśród naszych partnerów kulturalnych w mieście.

nasze społeczności